نمایندگی جرثقیل سقفی با سابقه طولانی و خدمات رسانی سریع و با کیفیت برای مشتریان یکی از مهمترین نکات هنگام خرید جرثقیل سقفی می باشد.

پولادین سازه نوین، با داشتن سابقه طولانی در خرید و فروش و تعمیرات انواع جرثقیل سقفی تک پل یا جرثقیل بازویی – دیواری و جرثقیل سقفی جفت پل و جرثقیل دروازه ای تک پل از قدیمی ترین مراکز خرید و فروش انواع جرثقیل در ایران می باشد.

نمایندگی جرثقیل سقفی در تهران

این مجموعه با داشتن نمایندگی های مختلف در استان های سراسر کشور و ارائه ی خدمات و مشاوره های آنلاین و اینترنتی، یکی از بزرگترین مجموعه های خرید و فروش انواع جرثقیل در ایران می باشد.

تمامی محصولات و قطعاتی که در این مجموعه تولید می شود، از مواد اولیه با کیفیت و درجه یک می باشند.

تمامی شعب و نمایندگی های آنلاین و حضوری در تهران و استان های دیگر آماده ی خدمات رسانی می باشند.

طراحی و ساخت جرثقیل سقفی

امروزه بسیاری از مشتریان به دنبال قطعات و ماشین آلات و جرثقیل هایی هستند که در عین مقاومت و کیفیت بالا، بتوانند وزن های مختلف را در زمان مناسب حمل و نقل کنند و قیمت مناسبی داشته باشند.

پولادین سازه نوین با داشتن تکنسین ماهر و نمایندگی فروش آنلاین جرثقیل در ساعات اداری، از بزرگترین مجموعه های حال حاضر کشور که نیاز مشتریان را شناسایی و براساس درخواست و سفارش مشتری، محصولات را طراحی و تولید می کند و به فروش می رساند.

فرقی نمی کند که مشتریان جرثقیل های سقفی را برای چه صنعتی نیاز دارند.

این مجموعه با داشتن تخصص و سابقه طولانی در تولید انواع جرثقیل سقفی و بازویی می تواند محصولات خود را از طریق نمایندگی جرثقیل سقفی آنلاین و اینترنتی یا حضوری با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به فروش برساند.

نمایندگی فروش آنلاین جرثقیل سقفی

مشتریان می توانند در ساعات مختلف اداری با کارشناسان پولادین سازه نوین از طریق شماره های ۰۲۱-۲۶۴۱۵۸۷۰-۲۶۴۱۵۴۸۶ و ۰۹۱۲۶۸۶۷۸۲۴ در تماس باشند و با نمایندگی جرثقیل سقفی پولادین سازه نوین سفارشات خود را ثبت کنند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!