معرفی محصول:
این نوع از جرثقیــــــــلها راه حل مناسبي براي مناطق در حال تغيير مي‌باشند. ارتفاع و عرض جرثقيل به صورت جداگانه با محيط قابل انطباق است.
ويژگي‌هايي از قبيل کنترل از راه دور، سرعت حرکت جرثقيل و سيستم بالا بر به عنوان عوامل اختياري قابل تغيير مي‌باشند.
جرثقيل‌هاي نيمه و تمام اتوماتيک متحرک (دروازه اي) پيلان که داراي يک يا دو پل اصلي هستند با اطمينان کامل بار شما را جا به جا مي‌کنند. جرثقل دروازه ای را مي‌توان به راحتي در هر محلي نصب نمود. به عنوان مثال مي‌توان آن‌ها را در کارگاه‌ها يا زير پل نصب کرد. اين راه حل زمان انتظار براي نصب دستگاه را از بين مي‌برد و همچنين از انعطاف پذيري و عملکرد مناسبي در واحد مربع برخوردار مي‌باشند.
جرثقيل هاي دروازه اي تک پل پیلان انتخاب خيلي مناسبي براي مکان هاي به شرح ذيل ميباشد که به شکل باور نکردني در هزينه هاي ايجاد سقف و انرژي و غيره ……. صرفه جويي و بهره وري را بالا ميبرند.
به آســـــــاني محوطه و زميـــــــــــــــن هــــــــــــا را تبــــــــــــــديل به فضاي کارگاهي فعـــــــــــــــــــــال ميکننــــــــد.
با توجه به پيچيده تر بودن مکانيزم جرثقيلهاي دروازه اي و نيم دروازه اي نسبت به جرثقیل های سقفي ها، دانش فني حال حاضر شرکت پيلان در رابطه با اين نوع حاصل سالها تجربه ومطالعات در طراحي ساخت ونصب وراه اندازي وکاربري در داخل کشور وتحقيقات بروي مدلهاي سازندگان جهاني توسط اين شرکت استوار است .
لذا جرثقيــــلهاي دروازه اي و نيم دروازه اي که توسط اين شرکت طراحي وساخته مي شوند جزو آخرين ورژن هاي جهاني بوده و داراي ويژه گي هاي برجسته اي به شرح ذيل مي باشد:
ساختار ساده و کارامد دمونتاژ سريعتر
نصب وراه اندازي ساده تر سرعت بيشتر در انجام کارها
قيمت تمام شده اقتصادي تر وغيره …

کاربرد:
جرثقیـل دروازه ای تک پل بيشتر در صنايع سبک و پرکار استفاده مي شوند. از خصوصيات مهمي که مي توان به آن اشاره کرد اين است که اين نوع جرثقيل ها کناره هاي سالن را بهتر از ساير انواع جرثقيـل هاي سقفي ديگر پوشش مي دهند.
کاربرد :
سازه هاي فلزي، بنگاه های آهن آلات ،کارگاه های موقتی محل پروژه ها ، چوب بری ها ، محوطه کارخانه ها ،کشتي سازي و صنايع دريايي، انبارهاي روباز (بارانداز) اسکله،
قطارشهري (مترو)، سد، صنعت ساختمان، کارگاه هاي صنعتي روباز

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!