سرمایه گذاری در جرثقیل سقفی سرمایه گذاری در آینده عملیات شماست. جرثقیل ها کارایی را افزایش می دهند، عملیات را ساده می کنند و ایمنی کارگران را در محیط کار افزایش می دهند و همچنین در آینده در هزینه شما صرفه جویی می کنند.
جرثقیل های سقفی: درک گزینه های شما
قبل از اینکه جرثقیل سقفی را انتخاب کنید، باید عوامل مهمی را در نظر بگیرید، از جمله ظرفیت بار مورد نظر، رتبه خدمات، اجزای مکانیکی و الکتریکی، کنترل از راه دور/رادیویی، و همچنین عوامل محوری و محدودیت‌های تاسیسات شما که شامل اندازه ساختمان، موانع، نصب و راه اندازی می‌شود. ، بازرسی و نگهداری پیشگیرانه
اول از همه، اجازه دهید هر یک از ۴ نوع جرثقیل سقفی تامین بالابر UK را بررسی کنیم. جرثقیل های مونوریل، جرثقیل های پل ایستگاه های کاری، جرثقیل های دروازه ای و جرثقیل های بازویی. هر جرثقیل ویژگی های کلیدی خود را دارد، بنابراین درک قابلیت های هر یک و همچنین نحوه طراحی آن مهم است. ما یک ارائه دهنده راه حل های کامل هستیم و می توانیم هرگونه تجهیزات استاندارد را اصلاح کنیم، راه حل های سفارشی بالابر را طراحی کنیم، فولاد و آلومینیوم بسازیم (یعنی کار فولاد زیر بشکهای)، سیستم های کامل را نصب کنیم، جرثقیل ها را قبل از شروع به کار آزمایش و راه اندازی کنیم.
ملاحظات
قبل از انتخاب راه حل جرثقیل سقفی، باید نیازهای برنامه های کاربردی خود را ارزیابی کنید و سپس محدودیت های ساختاری و محیطی تاسیسات کاری خود را در نظر بگیرید.
در زیر عوامل مختلفی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند، از جمله تجهیزات، کاربرد، امکانات و ایمنی:
ظرفیت بار
حداکثر وزن باری که قصد دارید با استفاده از سیستم جرثقیل سقفی خود بلند کنید و تحمل کنید چقدر است؟ کارکردن جرثقیل بالاتر از ظرفیت بار نامی آن بسیار خطرناک است و می تواند به سیستم بالابر شما آسیب جدی وارد کند. هنگامی که در مورد ظرفیت بار جرثقیل خود تصمیم می گیرید، اطمینان حاصل کنید که از حداکثر وزن باری که پیش بینی می کنید با جرثقیل خود بلند کنید بیشتر است تا عمر مفید آن طولانی شود و حفظ شود.
رتبه بندی خدمات
ظرفیت بار همراه با فرکانس پیش‌بینی‌شده کار را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید راه‌حلی که انتخاب می‌کنید برای بالابر شما برای ایمنی، کارایی عملیاتی و نشان‌دهنده ارزش برای پول مناسب است. برای اطلاعات بیشتر و درک اینکه چگونه ظرفیت بار و زمان کارکرد، وظیفه مورد نیاز را تعیین می‌کند، قطعه تمرکز «طبقه‌بندی وظایف بالابر FEM توضیح داده شده» ما را بخوانید.
قطعات مکانیکی و الکتریکی
چندین گزینه قطعات مکانیکی و الکتریکی برای هر سیستم جرثقیل سقفی از جمله اینورترها، تابلوهای کنترل و محورهای محرک و غیره موجود است. اگر از گزینه‌های موجود و اینکه چگونه می‌توانند برای عملکرد شما مفید باشند، مطمئن نیستید، می‌توانید این موضوع را با تیم فروش فنی ما در میان بگذارید. پیشنهاداتی را بر اساس نیازهای شما برای بهبود عملکرد عملیاتی ارائه خواهد کرد.
کنترل از راه دور و رادیو
یک سیستم کنترل از راه دور به شما امکان می دهد تا حرکات پل و واگن برقی را برای افزایش دقت و بالا بردن ایمن و کنترل شده دستکاری کنید. یک راه حل کنترل از راه دور برای کاربردهایی مفید است که کارگران باید از راه دور کار کنند یا باید چندین سیستم جرثقیل را ایمن کار کنند. آویزهای دکمه ای ما به اپراتور جرثقیل شما اجازه می دهد تا حرکت بالابر روی سیستم جرثقیل را از فاصله ایمن کنترل کند.
اندازه ساختمان
اندازه ساختمان شما ذاتاً بر اندازه دهانه جرثقیل شما تأثیر می گذارد و بنابراین راه حل های موجود برای عملیات شما را دیکته می کند. بسته به کاربرد شما و فضای موجود برای عملیات، باید سیستم های جرثقیل سقفی را در نظر بگیرید که می توانند راه حل مورد نیاز برای برنامه شما را در فضای مجاز در محیط کار ارائه دهند.
انسدادها
سازه های پشتیبانی، دیوارها و تجهیزات همگی موانع بالقوه مخرب هستند و بر انتخاب های شما برای سیستم جرثقیل سقفی در تاسیسات شما تأثیر می گذارند. گزینه های مختلفی وجود دارد که می تواند به کاهش اختلال ناشی از انسدادهای ساختاری کمک کند. برای کمک به انتخاب بهترین راه حل برای برنامه خود با در نظر گرفتن هرگونه چالش ساختاری، تیم فروش ما می تواند به شما کمک کند.
نصب و راه اندازی
بسته به سیستم جرثقیل سقفی انتخابی شما، باید تجزیه و تحلیل ساختاری ساختار پشتیبانی یا زمین انجام شود تا ایمنی و مناسب بودن آن برای کاربرد پیشنهادی تعیین شود. به طور مشابه، سیستم بالابر ممکن است نیاز به نصب و/یا آزمایش قبل از راه اندازی داشته باشد. Hoist UK تیمی از مهندسین بالابر واجد شرایط و با تجربه برای تکمیل پروژه شما آماده است.
بازرسی و نگهداری پیشگیرانه
پس از نصب و راه اندازی سیستم جرثقیل سقفی به عنوان مالک، شما تعهداتی برای استفاده ایمن و مناسب و نگهداری مداوم خواهید داشت که شامل بازرسی LOLER می شود. برای اطلاعات بیشتر در این مورد، با تیم فروش فنی ما صحبت کنید که می توانند بازرسی ها و نگهداری پیشگیرانه توسط مهندسان بالابر ما را راهنمایی و برنامه ریزی کنند.
طیف وسیعی از خدمات ما با در نظر گرفتن مشتریان طراحی شده است تا بتوانیم نیازهای پروژه را برآورده کنیم. ما درک می کنیم که هر مشتری یک محصول “خارج از جعبه” نمی خواهد یا به آن نیاز ندارد و اغلب عناصری از راه حل وجود دارد که باید متناسب با عملکرد و کاربرد منحصر به فرد هر مشتری باشد. به همان اندازه چالش‌هایی برای غلبه بر محیط عملیاتی مانند اتاق تمیز یا ضد انفجار، موانع تأسیسات مانند محیط کاری کم ارتفاع یا چالش‌های پشتیبانی ساختاری وجود دارد، به همین دلیل است که تیم‌های فنی طراحان و مهندسان ما دانش و تجربه خود را در هر پروژه به کار می‌برند تا بتوانیم ارائه یک راه حل قوی و نوآورانه با راه حل بالابر که نه تنها برای هدف مناسب است، بلکه ایمن و از نظر فنی صحیح است.
ادامه مطلب
طراحی راه حل های لیفتینگ سفارشی
طرح
ما یک تیم اختصاصی از مهندسان طراح برای بحث و طراحی راه حل های بلند کردن و جابجایی برای پروژه های سفارشی در دسترس داریم.
تولید تجهیزات بالابر
ساخت
ما یک تیم چند ماهه از مهندسان را در کارگاه مدرن خود داریم که از تجربه عظیم ساخت و ماشینکاری آنها استفاده می کنند.
نصب تجهیزات بالابر
نصب و راه اندازی
مهندسین بالابر واجد شرایط ما دانش و تجربه عملی گسترده ای در ارائه تاسیسات تجهیزات بالابر مکانیکی و الکتریکی دارند.
تست تجهیزات بالابر
راه اندازی
راه اندازی یک عنصر اساسی در فرآیند نصب است تا اطمینان حاصل شود که تجهیزات ایمن، از نظر فنی صحیح و متناسب با هدف هستند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!