معرفی محصول:
یکی از انوع رایج دستگاه های جابجایی مواد جرثقیل  است که برای ایجاد حرکت های همگون و ایزوتروپیک انتخاب می شود. این جرثقیل ها به کاهش تنظیمات و انتظار غیر ضروری برای یک جرثقیل سقفی کمک می کند. و می توانند با یک بازه ی وسیع، برای نیازهای زیادی بر حسب ظرفیت بار تطبیق داده شوند.
جرثقیل های بازویی معمولا با مونتاژ روی زمین شناخته می شوند، اما آنها می توانند به دیوار ها یا بدنه ی ماشین آلات نیز متصل شوند.
از این رو بسته به شرایط مختلف(مانند نوع سازه ی جرثقیل، محیط های مختلف و اهداف مورد نیاز) به انواع مختلفی دسته بندی می شوند
مزیت مهم جرثقیل های بازویی دیواری شرکت پیلان این است که آنها را میتوان در هر طبقه ای نصب کرد، آنها می توانند بر روی دیوار، ستون های سوله کارگاه یا بدنه ماشین آلات نصب شوند
طراحی مهاربندهای جرثقیل های دیواری ، وزن مرده کم را نتیجه می دهد که این باعث می شود به راحتی و با دست قابل جا به جایی باشند. این جرثقیل ها با عنوان آسان نصب طراحی شده اند، که نتیجه آن صرفه جویی در کارهای بسیار پیچیده است )وسایل نصب به عنوان تجهیزات جانبی هستند ودر کارگاه مشتری فراهم می شوند.


shot

جرثقیل‌های بازویی سیستمی برای ایستگاه های کاری (به شرح ذیل) میباشد. علاوه بر این برای بعضی کاربردها فقط این نوع جرثقیل مناسب است. به عنوان مثال درهنگام بارگیری قایق ها و بر روی ساختمان‌هایی که انواع دیگر جرثقیل‌ها به دلیل محدودیتشان قابل نصب نیستند.
جرثقیل‌های بازویی و ستونی اغلب به صورت یکپارچه عرضه می‌شوند.

1-    ایستگاه های مونتاژ مجموعه های مشخص به صورت سری کاری مانند موتور اتومبیل یا ماشین کاری به صورت سری قطعاتی مانند
2-    منطقه پوشش یک ماشین مانند دریل رادیال , یا یک دستگاه تراش و غیره……