جرثقیل بازویی – دیواری
  • توسط :admin
  • در شاخه:

جرثقیل بازویی – دیواری

 

معرفی محصول:

یکی از انوع رایج دستگاه های جابجایی مواد جرثقیل بازویی است که برای ایجاد حرکت های همگون و ایزوتروپیک انتخاب می شود. این جرثقیل ها به کاهش تنظیمات و انتظار غیر ضروری برای یک جرثقیل سقفی کمک می کند. و می توانند با یک بازه ی وسیع، برای نیازهای زیادی بر حسب ظرفیت بار تطبیق داده شوند.
جرثقیــل های بازویی معمولا با مونتاژ روی زمین شناخته می شوند، اما آنها می توانند به دیوار ها یا بدنه ی ماشین آلات نیز متصل شوند.
از این رو بسته به شرایط مختلف(مانند نوع سازه ی جرثقیل، محیط های مختلف و اهداف مورد نیاز) به انواع مختلفی دسته بندی می شوند
جرثقیــل های ستونی بازویی براساس این واقعیت طراحی شده اند که بتوانند عملا در هر جایی قابل نصب باشند. آنها به صورت کاملا مستقل بر روی ستون خود قرار می گیرند و به عنوان جرثقیل های کارگاه، انبار سازی و برای رمپ های بارگیری استفاده می شوند. علاوه بر این همانند تمامی جرثقیل های مدل بازویی جرثقیل های ستونی بازویی دارای ظرفیت بالای بارگیری و دسترسی بالایی می باشند. تنها فضای مورد نیاز فضایی برای نصب یک ستون می باشد. می توان آن را به وسیله پیچ و مهره محکم کرد، و یا با کمک صفحات میانی و انکر بولت نیز به هم متصل ساخت.

 

کاربرد:
جرثقیــل‌های بازویی سیستمی برای ایستگاه های کاری (به شرح ذیل) میباشد. علاوه بر این برای بعضی کاربردها فقط این نوع جرثقیل مناسب است. به عنوان مثال درهنگام بارگیری قایق ها و بر روی ساختمان‌هایی که انواع دیگر جرثقیل‌ها به دلیل محدودیتشان قابل نصب نیستند.
جرثقیل‌های بازویی و ستونی اغلب به صورت یکپارچه عرضه می‌شوند.
1- ایستگاه های مونتاژ مجموعه های مشخص به صورت سری کاری مانند موتور اتومبیل یا ماشین کاری به صورت سری قطعاتی مانند
2- منطقه پوشش یک ماشین مانند دریل رادیال , یا یک دستگاه تراش و غیره……